1 серпня, 13-00. Презентація: «Соціальна активність – категорія без віку»


825
коментарі відсутні

1 серпня, 13-00. Презентація: «Соціальна активність – категорія без віку» - Фото №1

Запрошуємо на презентацію

 

Тема: «Соціальна активність категорія без віку»

Час та дата: 13-00, 1 серпня

Місце проведення: Антикризовий медіа-центр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

Україна входить до 30 найстаріших країн світу, стійко відстежується тенденція до зростання чисельності осіб пенсійного віку. Після виходу на пенсію, для великої кількості людей поважного віку настає складний період життя. Ряд складнощів пов’язаних з комунікацією людей поважного віку та органів місцевого самоврядування суттєво знижує якість життя. Для старшого покоління ізольованість, невміння та неможливість брати участь в прийнятті рішень призводить до зниження якості життя та проявів ейджизму.

В Україні, на жаль, не передбачено дієвого, постійного механізму навчання та підтримки людей поважного віку, що дав би можливість брати активну участь у прийнятті рішень та розвитку громади. Разом з тим, усі громадяни України мають рівні права і свободи, не існує привілеїв чи обмежень за віком або іншими ознаками. Доступ до участі у прийнятті рішень має бути відкритим для всіх

          З липня 2020 року в Донецькій області стартує навчальний проєкт для осіб 55+ «Соціальна активність – категорія без віку», який реалізує громадська організація «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя»

Проєкт передбачає організацію та проведення навчальних та освітніх  курсів з громадянської освіти та залученості до процесів прийняття рішень для понад 500 осіб старшого віку у містах Добропілля, Дружківка, Покровськ, Краматорськ.

Партнери проєкту у містах:

Краматорськ – ГО «Фонд розвитку громади»

Дружківка – ГО «Вік щастя Дружківка»

Добропілля – ГО «Добропільський центр молоді «Добро»

Покровськ – ГО «Ініціативний центр «Толока»

          Основною метою проєкту є активізація старшого покоління до участі в прийнятті рішень та процесів демократичного розвитку громад шляхом Е-демократії.

          У жовтні 2020 року розпочинається навчання майбутніх тренерів з чотирьох міст східної України: Краматорськ, Дружківка, Покровськ, Добропілля.

 Здобувши кваліфікаційні знання, тренери в листопаді проведуть у своїх містах навчальні тренінги з людьми поважного віку, де навчать їх за допомогою інтернет-ресурсів впливати на життя своєї громади, а згодом, і країни та не відчувати себе дискримінованими в суспільстві.

В програмі:

  1. Виступ Ірини Степанової, голови комітету з гуманітарних питань обласної Громадської Ради про важливість якісної комунікації між владою та представниками старшого покоління. Залучення людей поважного віку до процесів прийняття рішень в громаді.
  2. Виступ керівниці ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Бондаренко Н.М. з висвітленням цілей проєкту, представленням партнерів та донора. Презентація майбутніх заходів та очікуваних результатів.

          Проєкт «Соціальна активність – категорія без віку» реалізується ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі