03 жовтня, 13-00. Прес-конференція: Міський голова, виконавчі органи чи депутати: хто у Краматорську працює найбільш публічно?


892
коментарі відсутні

Запрошуємо на прес-конференцію

Тема: «Міський голова, виконавчі органи чи депутати: хто у Краматорську працює найбільш публічно? Результати вимірювання Індексу публічності 2018»

Час та дата: 13-00, 03 жовтня 2019р.

Місце проведення: Антикризовий медіацентр, вул. Марата, 1, м. Краматорськ

03 жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА у Краматорську (АКМЦ, вул. Марата, 1) презентуватиме результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Початок о 13:00.

Яку сходинку цього разу посіла Краматорська міська рада? Чи вдалося покращити рівень публічності протягом минулого року? Як виглядає показник Краматорської міської ради у порівнянні із іншими? На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окрім цього, експерти проаналізують сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу й розкажуть, які зміни та нові практики сприяли підвищенню рівня публічності Краматорська у всеукраїнському рейтингу 2018 року.

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2017 Краматорськ належав до категорії міст із задовільним рівнем публічності. Чи є в Україні непублічні муніципалітети, чи прогресують міста-лідери та яке місце у рейтингу цьогоріч визначено Краматорськ, – розповімо під час прес-конференції.

Спікери заходу:

  • Ілля Перекрестов, координатор вимірювання Індексу публічності у Краматорську
  • Анастасія Прокопенко, виконавча директорка громадської організації «Точка доступу».

Контактна особа: Ілля Перекрестов – 099 336 33 36.

Партнери заходу – ГО «Точка доступу».

Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2018 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі